21.9.2022

Jen pár hodin nás dělí od momentu, kdy se otevřou dveře volebních místností  a zvolíme si  nové zastupitelstvo. Je tedy  čas na rekapitulaci čtyřleté práce současného zastupitelstva  i posledních pár týdnů volebního boje.

Kandidátům  TRIANGLU, coby novým zájemcům o mandát v zastupitelstvu, nepřísluší účast na vášnivých diskusních fórech, které je někdy až nepříjemné číst. Máme tedy možnost se podívat na poslední volební období nezaujatě tak, jako většina z vás, kteří chcete mít doma klid a pořádek.  A to jsme rozhodně měli. Stačí k tomu fungující město bez dluhů s rozumnými  plány na další rozvoj, který nám může zajistit ještě větší pohodlí.  A toho by se TRIANGL v budoucnu rád zúčastnil.

Volební kampaně  v našem městě jsou  čím dál profesionálnější a v ničem nepolevují za velkoměsty. Oblepili jsme domy, ploty i zábradlí spoustou bannerů, zaplnili jsme vaše poštovní schránky hromadou papírů a sociální sítě přetékají sliby a hádkami ještě teď.   Že vás to už nebaví a ani to nečtete? Není se čemu divit. Nic se nemá přehánět.

TRIANGL  vám děkuje za trpělivost, kterou máte s námi, kteří stojí o váš hlas. Vítěz, jak se říká, bere vše. V případě voleb je to naopak. Vítěz musí dát vše. Svůj čas, invenci, čest, soukromí a spoustu poctivé práce pro druhé. TRIANGL je ochoten to podstoupit a přidat svou ruku k dílu.

Přijďte k volbám, nepromarněte svůj hlas,  máte pouze jednou za čtyři roky možnost ovlivnit podobu  města, kde bydlíte.

Šťastnou ruku při výběru těch správných vám přeje TRIANGL.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.