Ondřej Veszelei

Od narození žiji v Libčicích a lze o mně říci „tady všude bydlel“. Dětství jsem prožil v Letkách, momentálně bydlíme s partnerkou a dvěma dětmi v pronajatém domě v Chýnově a brzy se přestěhujeme do vlastního domu v Hašlerově ulici.

Takže celé Libčice jsou pro mě místem, kde jsem doma. Absolvoval jsem zde základní školu, navštěvoval hudební školu, hrál jsem za místní klub AFK Libčice fotbal, jezdil po městě na kole a prozkoumal všechna místa našeho krásného města.

Nebojím se organizovat velké akce, což se mi v minulosti i u nás podařilo. Na náplavce se konal festival Hypno Open Air a několik dobrých hudebních akcí na plovárně.

Od roku 2013 úspěšně podnikám ve světě financí na pozici oblastního ředitele. Mám na starost dvě pobočky a několik profesionálních finančních konzultantů. Pomáháme lidem s plněním jejich potřeb a cílů v oblasti bydlení (hypoték), zhodnocením peněz a pojištění. Hlavní náplní mé činnosti je hledat u lidí jejich kvality, ty posilovat a rozvíjet. Díky tomu si lidé dokáží plnit své životní cíle, a to je to, co mě naplňuje.

Jelikož mi není lhostejné, jak se budou Libčice do budoucna rozvíjet, tak bych rád zužitkoval své zkušenosti a promítl je do rozvoje města. Sám mám několik představ o tom, jakým směrem bychom se měli ubírat, ale jsem rovněž připraven naslouchat našim spoluobčanům, jejich přáním a udělat maximum pro to, aby byli vyslyšeni.

V Trianglu spolupracuji s lidmi, kteří smýšlejí podobně jako já. Chceme proaktivním a nekonfliktním přístupem zlepšit život všem občanům tohoto pěkného města.