Rádi bychom touto cestou poděkovali ordinaci MUDr. Josefa Blechy a jeho zdravotnímu personálu za přístup a péči o všechny občany města v nelehké době spojené se šířením epidemie SARS-COV-2, neboť zejména zpočátku byli sami bez patřičného vybavení či očkování vystaveni velkému riziku nákazy.

Poděkování patří rovněž všem pracovníkům v sociálních službách, kteří velkou měrou pomáhali a pomáhají ve složité době chránit nejpotřebnější spoluobčany, jakými bezesporu jsou naši senioři.

Děkujeme též švadlenkám, které ušily množství potřebných roušek v době, kdy v obchodech nebyla ani jedna.

Ocenění zaslouží šikovní majitelé 3D tiskáren, kteří vyrobili stovky ochranných štítů pro naše lékaře, učitele a nemocnice. Skvěle rovněž zareagovali libčičtí chemici, resp. hasiči, s okamžitou výrobou a distribucí dezinfekce. Nutno vyzdvihnout také vedení města, které finančně přispělo k nákupu látek na roušky, materiálu na štíty i chemikálie pro dezinfekci. A učitelé? Ti by si zasloužili zlatou medaili.

Heslo „Musíme si pomáhat“ zní jako otřepané klišé, ale v těžkých dobách dostává ten správný význam a je skvělé vědět, že se v našem městě umíme semknout a držet pospolu!

Jiří Marván

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.